Torno 4m Tirana

Vegla Pune 22/02/2021 17:25 Post ID: 27265


Pagesa 8,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Vore
Adresa Rruga Vore Marikaj, Vore, Albania - Harta
Lexime 26

Shitet torno e markes italjane FIMP me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. Gjendje e perkryer teknike.

Anetari ID: 7573

photo

Njoftimi ID: 27265