Punconatrice automatike per metal Tirana

Vegla Pune 22/02/2021 17:20 Post ID: 27263


Pagesa 14,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Vore
Adresa Rruga Vore Marikaj, Vore, Albania - Harta
Lexime 7

Shitet Punconatrice automatike Ficep me force shtypje 160 ton per shpime llamarine me trashesi deri 25mm dhe vrima me diameter deri 38mm. Eshte e kombinuar dhe me trapan . Eshte ne gjendje shume te mire teknike.

Anetari ID: 7573

photo

Njoftimi ID: 27263