Pjegatrice llamarine Tirana

Vegla Pune 22/02/2021 17:18 Post ID: 27262


Pagesa 23,000 Euro
Qyteti - Zona Tirana - Vore
Adresa Rruga Vore Marikaj, Vore, Albania - Harta
Lexime 15

Shitet Pjegatrice me kontroll numerik CNC marka Warcom Unica per kthimin e llamarinave me gjatesi kthimi 4100mm dhe force shtypje 160 ton. Makineria eshte ne gjendje te shkelqyer teknike.
Anetari ID: 7573

photo

Njoftimi ID: 27262