vegla pune tek blloku garda liqeni artificial stadiumi dinamo tirane

Shitet Motorrseka

Shkoder | Qender Shitet motorrseka e ardhur nga gjermania 80 euro....
06/08/2020 14:26

Kompresora Ajri Bashke Me Bombul

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shiten 2 kompresora ajri silencioz 15 kw dhe 30 kw shoqerohen bashke me bombul 500 litra ose 1000 litra. jane prodhim italian dhe ne gjendje super. kontaktoni per te marre informacion mbi cmimin....
05/08/2020 14:11

Shiten Vegla Pune Profesionale

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Vegla pune profesionale te reja dhe te perdorura ne gjendje shume te mire pune.super cmime!kontaktoni ne nr e meposhtem!dhenbsp;...
27/07/2020 14:01

Shitet Pompe Uji

Tirane | Zone Periferike Shitet pompe uji e madhe pedrollo origjinale. per lagesi . e fuqishme2900 xhiro/ min 1.1 kwcmimi 140 mije leke ...
25/07/2020 21:54

Shitet Pompe Lavazhi 1400 W

Tirane | Don Bosko Pompe lavazhi 1500 wcmimi 8500lekdhenbsp;trasport kudo ne shqiperidhenbsp;pompa eshte ne kuti ne super gjendje pune.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
23/07/2020 12:44

Okazion Mini Sharr Me Bango

Tirane | Zone Periferike Okazion:mini sharr me bango me opsione disku lart dhe posht dheamp;45° grad. cmimi 25,000 leke te rejadhenbsp; i diskutueshem.....
14/07/2020 17:03

Shitet Ura Per Servis Automjetesh (2.5 Ton)

Berati | Zone Periferike Shitet ura e cila mban deri ne 2.5 tonshitet per arsye mos perdorimi.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
29/06/2020 11:17

Shiten Vegla Pune Per Fast Food

Berati | Qendra Ne gjendje shum te mire ...
25/06/2020 14:49

Shitet Motorrkosa Me Benzin E Ardhun Nga Gjermania

Shkoder | Qender Shitet motorrkosa me benzin e ardhun nga gjermania...
20/06/2020 17:07

Pajisje Profesionale Per Thonjte

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shiten pajisje profesionale per thonjte per arsye mosperdorimi. shume pak te perdorura, ne gjendje 9/10 •freze clarissa 30’000 rrotullime per minute, low noise •thithes pluhurash me 2 ventil...
19/06/2020 15:31

Saldatrice Texa Mma 400 Made In Germany

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Saldatrice texa mma 400 saldatrice texa made in germany teknologji inverter texa mma 400 inverter tencioni 220 volt elektroda 2.5 dhe 3.2 mm cmimi 10.000 leke oferte fund viti ju mirepresim ...
10/06/2020 16:15

Shitet Frez Italiane 14 Kw 2019

Fier | Zone Periferike Shitet freza italiane orgjinale 14 ke me 4 marrsha vitprodhim i 2019 shume e shpejt e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj...
03/06/2020 14:02

Shitet Mbajtese Bicikletash E Re

Shkoder | Qender Shitet mbajtese bicikletash materiali: alumingjendja: e recmimi: 150 euro...
30/05/2020 18:35

Shitet Freze Plugimi ! Cmimi I Diskutueshem

Vlore | Zone Periferike Shitet freze plugimi. viti prodhimit 2015. e pa vene ne pune asnjehere. cmimi 850 mije leke te vjetra, i diskutueshem. 12 kuaj fuqi. jepet se bashku me plugun, e kompletuar. kontaktoni ne nr celular, ...
28/05/2020 18:11

Shitet

Tirane | Zone Periferike Shitet lazeri 290 euro.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
16/05/2020 14:48

Vegla Te Ndyshme Pune Profesionale

Tirane | Zone Periferike Vegla te ndryshme pune profesionale te perdorura dhe te reja te sapo ardhura nga gjermania.te interesuarit te kontaktojne vetem ne cel 0685669926...
15/05/2020 09:23

Kalizvare Pune

Tirane | Kamez/Paskuqan/Babrru Shiten 3 kalizvar pune shum te mire, secili kushton 20 mij. mund te tel dhe flasim per cmimin....
21/04/2020 12:10

Motorrkose

Shkoder | Qender Shitet motorrkose, me benzinedhenbsp;e ardhur nga gjermaniadhenbsp;cmimi 120 eurodhenbsp;...
07/04/2020 15:17

Shitet Gallignani

Fier | Qender Shitet gallignani 2690ne gjendje shume te mire punecmimi 3000 euro...
01/04/2020 02:14

Shiten Vegla Te Ndyshme Pune Profesionale

Tirane | Zone Periferike Shiten vegla te ndyshme pune profesionale te perdorura dhe te reja, te sapo ardhura nga gjermania.te interesuarit te kontaktojne vetem ne cel 0685669926 ...
28/03/2020 15:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim