sharra mermeri

Shiten Vegla Pune Profesionale

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Vegla pune profesionale te reja dhe te perdorura ne gjendje shume te mire pune.super cmime!kontaktoni ne nr e meposhtem!dhenbsp;...
23/11/2020 22:34

Shitet Sonda

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet sonda, gjendje shume te mire me gjithe 130m tub, edhe pjese te tjera rezerve per kapital...
07/11/2020 13:30

Shitet Freze Dy-fazorshe

Durres | Qender Freze e pershtatshme dhe praktike. vegla eshte multifunksionale dhe perdoret duke i nderruar vetem puntot. cmimi eshte pak i diskutueshem. - per me shume informacion mekontaktoni ne nr e telefoni...
26/10/2020 12:40

Kompresor Ajri Stanley D210/8/50

Tirane | Don Bosko Shitet kompresor ajri stanley per arsye mosperdorimi.kompresori eshte perdorur vetem 1 muaj dhe vjen bashke me pistoletat e ajrit dhe pistoletat per te lyer. lt.50, 8bar/ 116psi, depozit 50 lt, 2hp/...
14/10/2020 16:27

Klarinete Italiane

Fier | Qender Shitet klarinete gjysem boem italiane prodhim dru origjinale. ne gjendje te mire pune .shitet per arsye mosperdorimi .cmimi i diskutueshem nr 0602727593........
04/10/2020 15:14

Shitet Pompe Lavazhi 1400 W

Tirane | Don Bosko Pompe lavazhi 1500 wcmimi 8500lekdhenbsp;trasport kudo ne shqiperidhenbsp;pompa eshte ne kuti ne super gjendje pune.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
29/09/2020 14:42

Shitet Mbajtese Bicikletash E Re

Shkoder | Qender Shitet mbajtese bicikletash materiali: alumingjendja: e recmimi: 150 euro...
15/09/2020 13:42

Shiten Vegla Te Ndryshme Pune Profesionale Te Perdorura Dhe Te Reja

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten vegla te ndryshme pune profesionale te perdorura dhe te reja te sapo ardhura nga gjermania. te interesuarit te kontaktojne vetem ne nr e cel me poshte. faleminderit! ...
14/09/2020 13:28

Shitet Ura Per Servis Automjetesh (2.5 Ton)

Berati | Zone Periferike Shitet ura e cila mban deri ne 2.5 tonshitet per arsye mos perdorimi.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
04/09/2020 13:27

Shitet Freze Plugimi ! Cmimi I Diskutueshem

Vlore | Zone Periferike Shitet freze plugimi. viti prodhimit 2015. e pa vene ne pune asnjehere. cmimi 850 mije leke te vjetra, i diskutueshem. 12 kuaj fuqi. jepet se bashku me plugun, e kompletuar. kontaktoni ne nr celular, ...
01/09/2020 12:07

Shitet

Tirane | Zone Periferike Shitet lazeri 290 euro.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
31/08/2020 15:40

Shes Kazane Rakie 50 Litra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shes kazane rakie ose bejm edhe me porosi. kazani eshte 50 litra me gjithe llulla.kazani eshte inox ushqimor 100%. cmimi :220 mij lek. bejm edhe saldime te ndryshme me te gjitha llojet e metaleve in...
27/08/2020 15:39

Shitet Frez Italiane 14 Kw 2019

Fier | Zone Periferike Shitet freza italiane orgjinale 14 ke me 4 marrsha vitprodhim i 2019 shume e shpejt e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj...
15/08/2020 15:22

Shiten Veglat Per Servis Automjetesh

Tirane | Don Bosko Shiten veglat per servis makinashgjendja: te rejadhenbsp;cmimi total: 100 eurocmimet jane te shkruara per secilen prej tyre ne foto.per cdo informacion shtese me telefononi ne nr e meposhtem....
15/08/2020 11:05

Shitet Motorrseka

Shkoder | Qender Shitet motorrseka e ardhur nga gjermania 80 euro....
06/08/2020 14:26

Kompresora Ajri Bashke Me Bombul

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shiten 2 kompresora ajri silencioz 15 kw dhe 30 kw shoqerohen bashke me bombul 500 litra ose 1000 litra. jane prodhim italian dhe ne gjendje super. kontaktoni per te marre informacion mbi cmimin....
05/08/2020 14:11

Shitet Pompe Uji

Tirane | Zone Periferike Shitet pompe uji e madhe pedrollo origjinale. per lagesi . e fuqishme2900 xhiro/ min 1.1 kwcmimi 140 mije leke ...
25/07/2020 21:54

Okazion Mini Sharr Me Bango

Tirane | Zone Periferike Okazion:mini sharr me bango me opsione disku lart dhe posht dheamp;45° grad. cmimi 25,000 leke te rejadhenbsp; i diskutueshem.....
14/07/2020 17:03

Shiten Vegla Pune Per Fast Food

Berati | Qendra Ne gjendje shum te mire ...
25/06/2020 14:49

Shitet Motorrkosa Me Benzin E Ardhun Nga Gjermania

Shkoder | Qender Shitet motorrkosa me benzin e ardhun nga gjermania...
20/06/2020 17:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim