saldatrice te perdorur

Shiten Vegla Pune Profesionale

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Vegla pune profesionale te reja dhe te perdorura ne gjendje shume te mire pune.super cmime!kontaktoni ne nr e meposhtem!dhenbsp;...
08/04/2021 21:31

Shitet

Tirana | Zone Periferike Shitet lazeri 290 euro.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
07/04/2021 23:05

Shiten Vegla Te Ndryshme Pune Profesionale Te Perdorura Dhe Te Reja

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten vegla te ndryshme pune profesionale te perdorura dhe te reja te sapo ardhura nga gjermania. te interesuarit te kontaktojne vetem ne nr e cel me poshte. faleminderit! ...
07/04/2021 20:48

Makineri Te Ndryshme Paketimi

Shkoder | Qender Kryesisht jane makineri te reja por dhe me porosi cmimet variojne nga 300 000 lek deri ne 600 000 te gjtha keto te nevociushme 1- printer per datat e skadences 2-printer dore dixhital per data dh...
04/04/2021 11:14

Saldatrice Texa Mma 400 Made In Germany

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Saldatrice texa mma 400 saldatrice texa made in germany teknologji inverter texa mma 400 inverter tencioni 220 volt elektroda 2.5 dhe 3.2 mm cmimi 10.000 leke oferte fund viti ju mirepresim ...
03/04/2021 21:27

Shiten Veglat Per Servis Automjetesh

Tirana | Don Bosko Shiten veglat per servis makinashgjendja: te rejadhenbsp;cmimi total: 100 eurocmimet jane te shkruara per secilen prej tyre ne foto.per cdo informacion shtese me telefononi ne nr e meposhtem....
03/04/2021 17:34

Set Indikatoresh

Korce | Qender Shitet set indikatoreshcmimi 1800 lekkontaktoni ne numrin e celularit, per me shume informacion rreth transportit....
26/03/2021 19:10

Transformator 100 Kv

Durres | Zone Periferike Shitet transformator 100 kva per rrjet 10.000 kv i kompletuar me thika, siguresa dhe konstruksion mbajtes. i perdorur vetem 2 vjet. ...
26/03/2021 11:40

Shiten Elektromotorra Nga 5kw Deri Ne 15 Kw

Lushnje | Zone Periferike Shiten elektromotrra nga 5 kw ne 15 kw te ndryshem me 1500 xhiro/min etj cmimi disk pwr me teper info kontakt...
24/03/2021 20:09

Shitet Meter Largesie Lazer

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet meter largesie lazer metri arrin largesine si me poshte. 60 metra 80 metra 100 metra kontaktoni ne nr e meposhtem....
23/03/2021 18:05

Shiten Pjese Per Servise

Durres | Zone Periferike Shiten pjese per servise , te ardhura ng italia.ne gjendje shume te mire dhe origjinaleadresa: sukth durreskontaktoni per me shume ne numrin e telefonit ...
22/03/2021 03:53

Divizore Per Freze

Tirana | Vore Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. ...
22/02/2021 17:32

Gjenerator Plazme Hypetherm 3070

Tirana | Vore Shitet plazma per prerje llamarine hypertherm 3070 hd + gas consol + komplet kavosh dhe tubash torce + rhv frekuence + torce. e perdorur gjendja shume e mire. trashesia e prerjes se llamarines deri...
22/02/2021 17:30

Trapan Radial

Tirana | Vore Shitet trapan radial collet ne gjendje shume te mire. ben shpime te drejta vertikale si dhe me kend deri ne diameter 40mm. ...
22/02/2021 17:28

Sharre Hekuri

Tirana | Vore Shitet sharre automatike suedeze do all per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm. ...
22/02/2021 17:27

Torno 4m

Tirana | Vore Shitet torno e markes italjane fimp me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. gjendje e perkryer teknike. ...
22/02/2021 17:25

Punconatrice E Kombinuar Per Metal

Tirana | Vore Shitet punconatrice e kombinuar me fuqi 120 ton. trashesia maximale e shpimit ne hekur 25mm me vrime 40mm. ...
22/02/2021 17:23

Punconatrice Automatike Per Metal

Tirana | Vore Shitet punconatrice automatike ficep me force shtypje 160 ton per shpime llamarine me trashesi deri 25mm dhe vrima me diameter deri 38mm. eshte e kombinuar dhe me trapan . eshte ne gjendje shume te mi...
22/02/2021 17:20

Pjegatrice Llamarine

Tirana | Vore Shitet pjegatrice me kontroll numerik cnc marka warcom unica per kthimin e llamarinave me gjatesi kthimi 4100mm dhe force shtypje 160 ton. makineria eshte ne gjendje te shkelqyer teknike. ...
22/02/2021 17:18

Zgare Me Gaz

Durres | Gjiri i Lalzit Shitet zgare me gaz per restorante. permasa 100x54cm. ...
22/02/2021 17:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim