motorr sharra

Shitet Ura Per Servis Automjetesh (2.5 Ton)

Berati | Zone Periferike Shitet ura e cila mban deri ne 2.5 tonshitet per arsye mos perdorimi.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
11/02/2021 16:08

Saldatrice Texa Mma 400 Made In Germany

Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Saldatrice texa mma 400 saldatrice texa made in germany teknologji inverter texa mma 400 inverter tencioni 220 volt elektroda 2.5 dhe 3.2 mm cmimi 10.000 leke oferte fund viti ju mirepresim ...
10/02/2021 14:21

Shiten Vegla Te Ndryshme Pune Profesionale Te Perdorura Dhe Te Reja

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten vegla te ndryshme pune profesionale te perdorura dhe te reja te sapo ardhura nga gjermania. te interesuarit te kontaktojne vetem ne nr e cel me poshte. faleminderit! ...
02/02/2021 16:45

Shitet Freze Dy-fazorshe

Durres | Qender Freze e pershtatshme dhe praktike. vegla eshte multifunksionale dhe perdoret duke i nderruar vetem puntot. cmimi eshte pak i diskutueshem. - per me shume informacion mekontaktoni ne nr e telefoni...
01/02/2021 22:04

Shiten Vegla Pune Profesionale

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Vegla pune profesionale te reja dhe te perdorura ne gjendje shume te mire pune.super cmime!kontaktoni ne nr e meposhtem!dhenbsp;...
21/01/2021 21:59

Shitet

Tirana | Zone Periferike Shitet lazeri 290 euro.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
19/01/2021 14:44

Shitet Saldatriçe Cilesore Gjermane

Kukes | Qender Saldatriçe cilesore gjermane okazion,, 300 amp dhe 500amdhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
13/01/2021 13:55

Shitet Trapan Bosch Te Ri 2-26:2-28

Tirana | Zone Periferike Trapano matrapik germany bosch+mandrino, montimekontaktoni ne numrin e celularit....
12/01/2021 13:05

Vegla Pune Te Perdorura

Tirana | Zone Periferike Shes vegla pune te perdorur.kontaktoni ne numrin e celularit,...
12/01/2021 13:03

Shtypshkronja

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet shtypshkronja (ose vec e vec) 1. makine shtypi heidelberg offset 32*46 cm 2. makine plastifikimi 3. blinder(ngjites) lidhje librash 4. makine palosje 5. thike e madhe ...
10/01/2021 10:42

Shitet Gjeneratori Ose Motorri Traktori John Deer

Lushnje | Zone Periferike Shitet gjeneratori ose motorri per traktor john deer. ka 2 vjet pa ndezur mund te doj dhe sherbime dhe shitet sic eshte me cmim okazion...
09/01/2021 12:46

Vegla Te Perdorura

Tirana | Zone Periferike Shes vegla te perdorura origjinale te ardhura nga italia.per me shume kontaktoni ...
05/01/2021 15:34

Shiten Elektromotorra Nga 5kw Deri Ne 15 Kw

Lushnje | Zone Periferike Shiten elektromotrra nga 5 kw ne 15 kw te ndryshem me 1500 xhiro/min etj cmimi disk pwr me teper info kontakt...
02/01/2021 10:40

Shitet Sharre Druri

Lushnje | Zone Periferike Shitet sharra e drurit 3 fazore. e pa perdorur ne shqiperi . per me teper info kontakt...
02/01/2021 10:36

Shitet Kalander Llamarine Dhe Tubosh Profilesh

Lushnje | Qender Shitet kalandra 3 fazore , per kthimin ellamarinave dhe tubove ne gjendjenperfektw shum pak e perdorur ne shqiperi . shitet per arsye mosperdorimi kontakt per me teper info...
02/01/2021 10:28

Kompresora Ajri Bashke Me Bombul

Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shiten 2 kompresora ajri silencioz 15 kw dhe 30 kw shoqerohen bashke me bombul 500 litra ose 1000 litra. jane prodhim italian dhe ne gjendje super. kontaktoni per te marre informacion mbi cmimin....
11/12/2020 15:15

Shitet Pompe Lavazhi 1400 W

Tirana | Don Bosko Pompe lavazhi 1500 wcmimi 8500lekdhenbsp;trasport kudo ne shqiperidhenbsp;pompa eshte ne kuti ne super gjendje pune.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
27/11/2020 12:28

Shitet Sonda

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet sonda, gjendje shume te mire me gjithe 130m tub, edhe pjese te tjera rezerve per kapital...
07/11/2020 13:30

Kompresor Ajri Stanley D210/8/50

Tirana | Don Bosko Shitet kompresor ajri stanley per arsye mosperdorimi.kompresori eshte perdorur vetem 1 muaj dhe vjen bashke me pistoletat e ajrit dhe pistoletat per te lyer. lt.50, 8bar/ 116psi, depozit 50 lt, 2hp/...
14/10/2020 16:27

Klarinete Italiane

Fier | Qender Shitet klarinete gjysem boem italiane prodhim dru origjinale. ne gjendje te mire pune .shitet per arsye mosperdorimi .cmimi i diskutueshem nr 0602727593........
04/10/2020 15:14

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim