pajisje sporti dhe palestre

Shiten Bilardo Te Reja Italiane Garilando

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten bilardo te reja italiane garilando komplet me aksesoret e veta te pajisura te reja 1500 € copa....
18/12/2020 14:54

Shiten Gira

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten cift girash nga 8 kg secila ....
19/08/2020 08:45

Shitet Stol Multifunksional St100 I Pershtatshem Per Palester

Fier | Qender Stol multifunksional st100 - bëjme vegla palestre stol multifunksional per shtange. jane te rinj. stolet jane te lehte për montim dhe transport. - kontaktoni ne nr e telefonit! faleminderit!...
14/07/2020 13:34

Dylbi Teke Dhe Dyshe Origjinale

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dylbi teke dhe dyshe origjinale 0676510670. cmimet:te voglat dyshe 25 euro. dyshet e medha 70 euro. tekja 120 euro. ...
28/02/2020 12:00

Shitet Pajisje Palestre Per Muskujt E Barkut.

Shkoder | Qender Shitet pajisje palestre per muskujt e barkut.gjendje shume te mire pune....
24/02/2020 10:15

Shitet Piste Vrapimi

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet piste vrapimi shume pak e perdorur pista eshte ne gjendje shume te mire edhe te re.dhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
15/02/2020 21:34

Shitet Bilardo

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne gjendje shume te mire e pajisur me steka dhe gure.cmimi 500€ pak i diskutueshem....
26/01/2020 23:59

Shitet Urgjentisht Palester Technogym E Kompletuar

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet urgjentisht palester technogym e kompletuar (te gjitha bashke, jo vec e vec) me me shume makineri, pista, bicikleta, pesha, gira, tapetet etj. per me shume detaje shikoni listen midis fotove....
06/01/2020 00:35

Shitet Urgjentisht Palestër Technogym E Kompletuar

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet urgjentisht palestër technogym e kompletuar (te gjitha bashke, jo vec e vec) me më shumë makineri, pista, bicikleta, pesha, gira, tapetet etj. per me shumë detaje shikoni listen midis fot...
23/12/2019 22:55

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim