🏡 pajisje sporti dhe palestre tek spitali qsut xhamlliku kinostudio tira

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Shitet Urgjentisht Palestër Technogym E Kompletuar

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet urgjentisht palestër technogym e kompletuar (te gjitha bashke, jo vec e vec) me më shumë makineri, pista, bicikleta, pesha, gira, tapetet etj. per me shumë detaje shikoni listen midis fot...
22/05/2021 15:28

Shitet Pajisje Palestre Per Muskujt E Barkut.

Shkoder | Qender Shitet pajisje palestre per muskujt e barkut.gjendje shume te mire pune....
19/05/2021 16:37

Shiten Gira

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten cift girash nga 8 kg secila ....
17/05/2021 18:06

Shiten Bilardo Te Reja Italiane Garilando

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shiten bilardo te reja italiane garilando komplet me aksesoret e veta te pajisura te reja 1500 € copa....
28/04/2021 16:08

Dylbi Teke Dhe Dyshe Origjinale

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Dylbi teke dhe dyshe origjinale 0676510670. cmimet:te voglat dyshe 25 euro. dyshet e medha 70 euro. tekja 120 euro. ...
30/03/2021 18:54

Shiten Kepuce Kangoo Jumps

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shiten kepuce kangoo jumps perdoren per personale ose per palestrat disponoj 35 pale, kane kushtuar 130 euro pala shiten per arsye mos perdorimi, gjysmat e tyre jane te pa perdorura fare. shiten mi...
16/10/2020 16:48

Shitet Stol Multifunksional St100 I Pershtatshem Per Palester

Fier | Qender Stol multifunksional st100 - bëjme vegla palestre stol multifunksional per shtange. jane te rinj. stolet jane te lehte për montim dhe transport. - kontaktoni ne nr e telefonit! faleminderit!...
14/07/2020 13:34

Shitet Bilardo

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne gjendje shume te mire e pajisur me steka dhe gure.cmimi 500€ pak i diskutueshem....
26/01/2020 23:59

Shitet Urgjentisht Palester Technogym E Kompletuar

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet urgjentisht palester technogym e kompletuar (te gjitha bashke, jo vec e vec) me me shume makineri, pista, bicikleta, pesha, gira, tapetet etj. per me shume detaje shikoni listen midis fotove....
06/01/2020 00:35

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim