🏡 truall ne tirane

🕵 Online 30 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

230,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
118.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
27/09/2020 17:26

Shitet Ap 2+1 Perball Komp Delijorgjit Te Kastrati

83,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
7
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard ☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet nga     🔹2 dhoma gjumi     🔹1 sallon    ...
28/09/2020 09:59

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(una17265)

40,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
6
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar '2 palmat'.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 63m...
28/09/2020 09:37

Shitet,apartament 1+1,pallati I Verdhe,kthesa E Kamzes(una17334)

42,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
2
6.71 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e kthesës së kamzës,te pallati i verdhë.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamenti...
28/09/2020 09:07

Apartament Ne Shitje Prane Bllokut

155,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
10
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne shitje apartament 2+1 ne rrugen sami frasheri, ne pallat ne rruge kryesore afer shkolles “petro nini luarasi”.  hyrja ka hapesire 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati shume mire te ...
28/09/2020 08:45

Shitet Gasoniere ,me Hipoteke .adresa : Pazari I Ri .

46,200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
38.00 m2
Kati
5
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Shitet gasoniere me siperfaqe 38.5 ne katin e peste ne pallat te ri , me ashensor . gasoniere ka siperfaqe 38.5 m2 , e organizuar ne nje sallon ndenje,ambjent gatimi,ambjet fjetje ,tualet. ofrohe...
28/09/2020 07:55

Shiten: Apartamente 1+1, 2+1, 3+1: Rezidenca

98,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
5.37 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike ...
27/09/2020 23:16

Okazion Shitet Apartament 2+1

56,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
3
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut, 118m2, kati i 3, ndertimi i ri me punime cilesore, planimetri e rregullt dhe siperfaqe e shfrytezueshme, sallon i bollshem me ballkon, 2 tualete me dritare, m...
27/09/2020 21:23

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investua

107,000 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
123.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Don Bosko Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | 1 vend parkimi me garazhd | ndricim me spote led | ...
27/09/2020 12:06

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, Tiranë 70,000 € Id: Pri+1761

70,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
1.50 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Apartamenti është i pozicionuar tek rruga bardhyl. •informacion mbi apartamentin: •ndërtim ekzistues • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 77 m2 • dokumentacioni: me certifik...
27/09/2020 21:17

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(una17531

51,500 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 68m2.a...
27/09/2020 18:50

Shitet,apartament 1+1, Unaza E Re(una17363)

52,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.35 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,përballë vilës l.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqja e apartamentit...
27/09/2020 18:48

Apart I Rralle: 2+1+2wc Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, (tribeca) Inv

230,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
118.00 m2
Kati
6
0.62 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament i rralle: 2+1+2wc  pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe design nga nje nga arkitektet me te kerkuar ne shqiperi dhe ne europe , e larte 2.90 m plan...
27/09/2020 17:26

Shitet,apartament 1+1,yzberisht(una17538)

50,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
1
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim(kati i 3 nga toka) • sipërfaqja e apartamentit 69m...
27/09/2020 14:38

Shitet Apartament 2+1 E Mobiluar, Prane Qsut

58,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament te rruga kongresi i manastirit, te kryqezimi i oxhakut. kati 4, e mobiluar. me hipoteke cmimi 58.000 euro, i diskutueshem. ...
27/09/2020 13:50

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una17698)

75,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
4
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë alpha bank.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 104m2.a...
27/09/2020 12:12

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) Parkim Me Garazh - I Investua

107,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
123.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | 1 vend parkimi me garazhd | ndricim me spote led | ...
27/09/2020 12:06

Shitet Okazion Prane Spitalit 35 000 Eur

35,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
1.47 Km
nga qendra
Durres | Qender 💥shitet 1+1💥 👉kati 3 , pallat egzistues. 👉60 m² 👉e mobiluar 👉eshte i perbere nga 1 dhome gjumi, guzhinen dhe dhomen e ndenjes, plus nje ballkon te madh. tualeti eshte me dritare...
27/09/2020 11:50

Shitet, Id 4121067, Apartament 2+1, Don Bosko

90,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
6
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4121067don bosko, nga fillimi afer lavazhit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, sipefaqe 103 m² ne total, shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 6 me ashensor, dhomat me parket, punime...
27/09/2020 11:48

Shitet,apartament 3+1,unaza E Re(una17264)

84,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
111.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 3+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë pasticeri 'shinjatari'.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e ap...
26/09/2020 15:50

Shitet,shtëpi Private,maminas(una17277)

50,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
18.62 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Disponojmë shtëpi private për shitje.shtëpia është e pozicionuar në zonën e maminasit.informacion mbi shtëpinë: • strukturë 1-katëshe • sipërfaqja e arës 924m2 • sipërfaqja e trua...
26/09/2020 15:24

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una17309)

85,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqja e apartamentit ...
26/09/2020 15:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim