🏡 toke autostrade

🕵 Online 22 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Shitet Apartament Luksoz 3+1, Ne Bllok

550,000 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
147.00 m2
Kati
3
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne shitje apartament 3+1 ne nje nga pallatet rezidencial me prestigjoz dhe elitar ne bllok. pallati eshte ndertuar vitet e fundit, me punime shume cilesore. apartamenti ne shitje eshte i struktu...
04/08/2020 13:14

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Niko Avrami Prane Shkolles Bajram C

57,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
2.75 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4129079rruga e niko avrami, prane shkolles bajram curri, shitet apartament 2+1, siperfaqe 72 m² me hipotek, kati 3,apartamenti i rikonstruktuar totalisht dhe shitet i mobiluar, tualet, korridor i ...
04/08/2020 13:03

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E 21-dhjetorit Tek Kompleksi Kontakt

105,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 412141621-dhjetori, tek kompleksi kontakt, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhom...
04/08/2020 12:58

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut Prane Restorant Freskut (

65,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
5
Tirane | Fresku/Linze Id 4121417freskdhenbsp; afer restorant freskutdhenbsp; shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² , me hipoteke, kati 5 me ashensor tualete , ballkon i madh , koridor qe lidhe gjithe dhom...
04/08/2020 12:56

Apartamente 2+1 Kodra E Diellit Ne Rrugen Rrapo Hekali Id 4121418

75,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
4
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4121418rr.rrapo hekali, prane njesise administrative nr 13dhenbsp; shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (78 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor tualete , dhomat e gjumit me parke...
04/08/2020 12:53

Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Misto Mame Ne Rrugen Besim Alla Ne Tirane

54,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
7
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4111179misto mame, rruga besim alla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 70 m² me hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientimi me diell, korid...
04/08/2020 12:50

Shitet Apartament 2+1 Shkolla Bashkuar Prane Shkolles Bajram Curri Tir

90,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
5
2.35 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4121419shkolla bashkuar,shitet apartament 2+1dhenbsp; i ndare ne 2 apartamente (1+1dhenbsp; me dhome gjumi, korridor shperndares, tualet me dritare, ballkon dhe kuzhine me dritare) dhe (garsoniere ...
04/08/2020 12:48

Shitet Apartament 2+1 Ish Fusha E Aviacionit 21 Dhjetori Tirane (id 41

85,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
8
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4121420ish fusha e aviacionit, shitet apartament 2+1, pallat i ri, siperfaqe 73 m2 me hipoteke, kati 8 me ashensor, tualet me aspirim, e gjitha me parket,dhomat me kondicioner,orientimi me diell.sh...
04/08/2020 12:45

Shiten 2 Apartamente (3+1 Dhe 1+1) Fresk -linze Prane Grand Park Resor

300,000 Euro

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
285.00 m2
Kati
7
Tirane | Fresku/Linze Id 4131093fresk -linze, prane grand park resort, shitet apartament i ndare ne 2 apartamente (3+1 dhe 1+1), ne pallat te ri, siperfaqe 285,66m², me hipoteke, kati 7, ashensor i shfrytezueshem vetem pe...
04/08/2020 12:42

Super Ap 2+1+3 Tek Liqeni ( Kopshti Zologjik)

235,000 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
210.00 m2
Kati
5
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Super ap 2+1 me 3 tualete +verande me pamje fantastike dhe depo  qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshm...
04/08/2020 12:25

Apartament 1+1 Per Shitje 21 Dhjetori

95,000 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
6
1.96 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament per shitje 1+1 me siperfaqe 77m2 ne kompleksin kontakt ne 21 dhjetordhenbsp; ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 6 te nje palllati te ri me ashensor. organizohet me sal...
04/08/2020 10:25

Apartament 2+1 Per Shitje Ali Dem

95,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 77.26m2 ne rrugen ali demi prane martenitetit te ri ne nje zone te miredhenbsp; te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me...
04/08/2020 10:22

Apartament 2+1+2 Per Shitje 21 Dhjetori

120,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament per shitje 2+1+2 me siperfaqe 120.48m2 ne rrugen "muamet gjollesha"dhenbsp; ne 21 dhjetor ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organi...
04/08/2020 10:18

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë , Id : 18808

90,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartamenti është i pozicionuar afer maternitetit  të ri. informacion mbi apartamentin:ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 85 m2 .dokumentacioni: me certifiktë pronë...
04/08/2020 10:09

Shitete Apartamenti Prane Casa Italias

146,250 Euro

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
225.00 m2
Kati
8
8.22 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitete apartamenti prane casa italias apartament eshte 225m2apartament ndodhet afer casa italia është 4+1 plus 2 ballkone njëri ballkon është 70m2, 2 banjo, është i kompletuarë.cmimi eshte 65...
03/08/2020 22:03

Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te R

68,000 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
116.00 m2
Kati
3
Tirane | Fresku/Linze Dhenbsp;ne rrugen e dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. apartamenti eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire shume te madhe ku...
03/08/2020 18:48

Te Fusha E Aviacionit Shitet Apartment 1+1 !

39,200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
49.00 m2
Kati
11
Tirane | Laprake Dhenbsp;te ish fusha e aviacionit shitet apartament 1+1 mundesi e mire investimi dhe banimi. apartamenti ndodhet ne katin e 11 -te nje pallati te ri me dy ashesnor. apartamenti ka nje siperfaqe totale...
03/08/2020 18:35

5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!

75,500 Euro

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
10
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne rrugen 5 maji, shitet apartament 2+1 me cmim kleringu. apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri qe pritet te perfundoje brenda 1 viti dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me...
03/08/2020 17:29

Super Ap 2+1+3 Tek Liqeni ( Kopshti Zologjik)

235,000 Euro

2+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
210.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Super ap 2+1 me 3 tualete +verande me pamje fantastike dhe depo  qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshm...
04/08/2020 12:25

Apartament Per Shitje 2+1 , Kodra E Diellit

108,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
6
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament per shitjedhenbsp; 2+1 me siperfaqe te brendshmedhenbsp; 73.8 m2dhenbsp; dhe 18.9m2 ballkon. ndodhet te kodra e diellit, te eleonoradhenbsp; ne nje zone shume te mire te tiranesdhenbsp; , n...
03/08/2020 17:19

Apartament 2+1 Per Shitje Kodra E Diellit

108,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
6
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament per shitjedhenbsp; 2+1 me siperfaqe te brendshmedhenbsp; 71.8 m2dhenbsp; dhe 19.4m2 ballkon.dhenbsp; ndodhet te kodra e diellit ne nje zone shume te mire te tiranesdhenbsp; , ne katin e 6 t...
03/08/2020 17:17

Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen " Njazi Meka" Tirane.

34,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
2.50 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 1+1 ne rrugen " njazi meka" tirane. apartamenti ka siperfaqe te brendshme 55 m2 dhe eshte ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues por i restauruar totalisht nga bashkia me sistem kap...
03/08/2020 14:51

Shitet Apartament 1+1 , Me Hipoteke ,yzberisht

50,000 Euro

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
3
3.59 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 2+1,ne katin trete ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe 66.9 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi , nje tual...
03/08/2020 14:22

Shitet Apartament 2+1 ,me Hipoteke. Adresa : Fresku

65,000 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
3.53 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 2+1,ne katin trete ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 e organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjenti...
03/08/2020 13:53

Shitet Apartament Dublex 4+2 .adresa : Komuna E Parisit.

220,000 Euro

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
225.00 m2
Kati
9
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament dublex 4+2 ,ne katin e 9 -10 te pallatit me dy ashensore. apartamenti ka nje siperfaqe 225 m2 e organizuar ne katin e pare ne sallonin e ndenjes , ambjentin e kuzhines vec dhe nje tu...
03/08/2020 13:28

Okazion Ne Shitje Ap 1+1 Prane Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro -

57,000 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
1.07 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Nedhenbsp;ne shitje apartament 1+1 ne rrugen petro - nini luarasi,dhenbsp; prane shkolles se baletitdhenbsp; si vendodhje• siperfaqe 50m2• kati 2 pallat ekzsit me tulla• totalisht e rikonstruktu...
03/08/2020 13:14

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim