🏡 te oxhaku

🕵 Online 40 lexues | ⏳ 9 njoftime ne pritje  

90,000 Euro - 🟡♣️ Një Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj M

2+1 i mobiluar
Ambjenti
92.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti,  e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku tiranës rruga naim frashëri. 🟡♣️ apartam...
12/06/2021 18:16

50,500 Euro - Mundesi Perfekte Ne Jug (himare - Qender) - 1+1 Super Cilesor I Sapo

1+1 Bosh
Ambjenti
43.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apartament ne himare (qender) - 1+1 super cilesor, pallat i 2021 i sapo perfunduar | hapesire me planimetri shume te rregullt | mundesi perfekte investimi, si per qeradhenie afargjate apo afats...
12/06/2021 13:13

88,000 Euro - Ne Shitje, Papafingo Fresku, Tiranë. 88,000 € Id: Opp+19351

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
170.00 m2
Kati
6
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, (papafingo) organizuar si 3+1, tek fresku tek rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 170 m2.• kati i 6.• orientim lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambje...
13/06/2021 16:44

83,000 Euro - Apartament 2+1 Per Sitje Prane Globe Tek Ish-parku.

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 ofrohet per shitje prane qendres globe tek ish-parku. apartamenti eshte i vendosur ne nje kompleks te ri banimi ne kete zone. fasade e jashtme me veshje kapote. hyrje me hapesire bollsh...
13/06/2021 14:58

110,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar . Komuna Parisit , Prane Kristal Cent

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Shitet apartament 2+1 ne një nga zonat me te pelqyera ne tiranë,apartamenti esht i organizuar ne 2 dhoma gjumi,aneks,dhomë ndenje.1 banj siperfaqja:110 m² kati:5 . shitet i mobiluar ,.../ mob...
13/06/2021 14:54

50,000 Euro - Shitet Apartamente

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
3.44 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartamente astir me mundesi kredi mos hezitoni na kontaktoni per me shum informacion  ...
13/06/2021 14:34

75,000 Euro - Ne Laprake Apartament 2+1+2 Per Shitje! Id: Billion696

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
6
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Laprake Ne laprake apartament 2+1+2 per shitje!id: billion696ne laprake apartament 2+1+2 per shitje. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te favorshme me akses te menjehershem ne rrugen kryesore dhe ofron qe...
13/06/2021 14:27

72,000 Euro - Apartament Per Shitie 2+1+2 Tualet Me Siperfaqe 90m2 Ne Rrugen Teodor

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Dhenbsp;prane jata market pranedhenbsp; bar bohemit ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri meashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi,...
13/06/2021 14:21

95,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Orion, Tiranë. 95,000 € Id: Opp+2

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
3
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet, apartament 2+1, në zonën e rrugës dibës, tek kompleksi orion, tower bridge 3.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 99.2m2.• kati 3.• orientim veri-perëndim.organizimi:ambjen...
13/06/2021 13:45

56,600 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk, Tek Blloku Vasil Shanto, Rruga Shefqe

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
1.56 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Sip. totale 50m2, kati 2, pallati i ri organizohet:   • 1 dhome gjumi•  salloni dhe guzhina jane te organizuar se bashku•  1 tualet ofrohet:• me pllaka • me ballkon• zone e mire edhe...
13/06/2021 13:07

96,000 Euro - 2+1 Me 2 Ballkone ( 100 M2) Min. Jashtme- Pazari I Ri Kom. Nr 1.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Shitet apartament 1+1+ kuzhine vec dhe 2 ballkone (praktikisht 2+1) afer min. se jashtme (afer 6 min me pazarin e ri )  zone e qete - pallat i ri  me ashensor || apartament me hapesire te bolleshme ...
12/06/2021 17:58

54,500 Euro - 1+1+bllk (ish Rest. Durrsi - St. Trenit) Parkim Garant || I Mobiluar |

1+1 i mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament me planimetri perfekte 1+1 ish restorant durrësi - rruga ferit xhajko -  pallat i vjetër  me tulla  silikat kati 3-të.- kubaturë perfekte dhomat me hapësirë dhe të larta - ...
11/06/2021 18:45

46,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 46,000 € Id: Opp+20598

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, aparament 1+1, në zonën e freskut, rruga e teleferikut.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 77m2.• sipërfaqje e neto: 68.4m2.• kati 3.• orientim jug-lindje.organizimi:ambje...
13/06/2021 11:53

53,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 53,000 € Id: Opp+20459

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
66.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga dalip topi.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 66.1m2.• kati 5.• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dh...
13/06/2021 11:52

65,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Tek Fresku

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
2
2.83 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Shitet apartament 3+1 tek fresku.🏷️ sipërfaqe 85 m²🏷️ kati 2🏷️ disponon garzahd të përfshirë në çmim🏷️ i mobiluar🏷️ me hipotekë.Çmimi: 65,000 europër një vizitë ng...
13/06/2021 11:43

66,200 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tiranë! Pri21181

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
2
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e kopshti botanik, pranë xhamisë.informacion mbi apartamentin
:• ndërtim i ri (2018)• kati i 2.• sipërfaqe bruto: 73.53 m2.• sipërfaqe neto: 64.5 m2.organ...
13/06/2021 11:42

50,000 Euro - Apartament Në Ofertë Shumë Me Leverdi.

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
1.82 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Shtëpia është në një vend strategjik shumë të mirë, jo larg qendrës por dhe jo shum afër. keni afër stacionin e autobuzit, shkollën, postën, tregun e perimeve, dhe ministrin e jashme. pa...
13/06/2021 11:37

52,000 Euro - Okazion!! Ne Astir Apartament 2+1 Per Shitje Id: Billion687

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Okazion!! ne astir apartament 2+1 per shitjeid: billion687ne astir apartament 2+1 per shitje. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2. ndodhet ne katin e 4 te nje godine te re , te mireadminist...
13/06/2021 10:53

45,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Fresk, Prane Shkolles 17 Shkurti Ne Tiran

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
Tirane | Fresku/Linze Id 4121533ne fresk, prane shkolles 17 shkurti, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80 m² me letra te rregullta nga firma, kati 2, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet, ballkon, orienti...
13/06/2021 09:30

47,000 Euro - Apartamenti Ndodhet Në Zonën E Ali Demit, Pranë Tregut Të Ri Elekt

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartamenti ndodhet në zonën e ali demit, pranë tregut të ri elektrik, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 75 m2.• kati i 2 i një vile.apartamenti disponon:• ...
13/06/2021 09:13

52,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Don Bosko, Ne Afersi Te Artistit Ne Tiran

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
5
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4119140okazzion!!! ne don bosko, ne afersi te artistit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 86 m², kati 5 fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kuzhin...
12/06/2021 22:31

30,000 Euro - Shitet Apartament

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
5
2.41 Km
nga qendra
Durres | Plepa Shitet apartament durres mobiluar zon shum te mire...
12/06/2021 20:21

90,000 Euro - 🟡♣️ Një Kryevepër (mozaiku- 21shi) - 2+1 I Madh - Cdo Detaj M

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
6
0.62 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 🟡♣️ në shitje një shtëpi / veper arti,  e ndërthurur me modernen. apartament 2+1+1 tualet në tiranë, lagjia 21 dhjetori fiks te mozaiku tiranës rruga naim frashëri. 🟡♣️ apartam...
12/06/2021 18:16

62,000 Euro - Shitet Apartamenti 1+1 Ne Rrugen Ndre Mjeda ,ish Parku , Zona 21 Dhjet

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ...
12/06/2021 18:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim