🏡 shtepi vil privar

🕵 Online 139 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

78,000 Euro - I Rikonstruktuar, 100% I Ri Nga Fillimi - 1+1 Modern (21 Dhjetori- Pol

1+1 i mobiluar
Ambjenti
66.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet apart. unik, 1+1 (21 dhjetori- pol.bashkiake)  me design te kujdesur ne detaje, dhe e rikontruktuar 100% e re nga fillimi- me cilesine me te larte te ndertimi per brenda apartamentit! eshte ra...
02/03/2021 20:42

75,000 Euro - Shitet Apartament Tek Stadiumi Dinamo

2+1 i mobiluar
Ambjenti
62.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.17 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament tek stadiumi dinamo. siperfaqja : 61.2 m2 + bodrum 30 m2 kati :3 nga toka hyrje : 2+1 pallat i vjeter, apartament i restauruar. me hipoteke. cmimi :75,000 euro ( c...
04/03/2021 14:07

62,000 Euro - Apartament Per Shitje Ne Golem

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
12.29 Km
nga qendra
Durres | Golem/Shkembi Kavajes Shitet apartament ne golem 2+1. organizimi i apartamentit: - sallon me kuzhine -2 dhoma gjumi -tualet -kati i katert i nje pallati i pa demtuar nga termeti. per me shume informacion ose nje vizi...
04/03/2021 16:31

80,000 Euro - Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Don Bosko, Prane Viva Market Ne Tirane (i

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4111239në don bosko, afër viva market, shitet 1 + 1 apartament në pallat të ri, sipërfaqe 91 m² (81 m2) me hipotekë, kati i 2-të me ashensor, tualet, ballkon, parket,dhenbsp; orientim me di...
04/03/2021 16:28

58,000 Euro - Apartament Tek Shkolla E Baletit, Tregu Elektrik 1+1 58.000euro

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
7
1.52 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet apartament 1+1 tek kompleksi grand, ne tregun elektrik. apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor, i cili ben lidhjen me soxhornon, bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi dhe 1 tua...
04/03/2021 16:28

1,200,000 Euro - Vile Ne Shitje Ne Farke

Ambjenti
5+1 pa mobiluar
Siperfaqa
470.00 m2
Kati
3
5.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Ne zonen e farkes , shitet vile luksoze , me siperfaqe ndertimi prej 470 m2 dhe siperfaqe toke e mbjelle me ullinj vreshta dhe pemetore 10 060 m2. vila organizohet ne tre kate . kati i pare bodru...
04/03/2021 16:25

85,000 Euro - Okazion Shitet Apartament 2+1 85.000euro R.kavajes Prane Globe

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.98 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament ne shitje 2+1 tek rruga e kavajes, prane globit. siperfaqja totale e apartamantit eshte 80 m2. apartamenti organizohet nga kuzhina dhe dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon...
04/03/2021 16:02

160,000 Euro - Apartament 3+1 Bashke Me Garazh Ne Shitje Ne Don Bosko Tek Kompleksi F

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
133.00 m2
Kati
9
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4131121ne don bosco tek kompleksi fiori di bosco shitet apartament 3+1, me siperfaqe 132,5 m² ne total, pallat i i ri shume cilesor (ndertim i 2020), bosh, i pa banuar me pare, hipoteka del ne fun...
04/03/2021 15:50

50,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Kongresi Manastirit Prane Shkolles

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Id 4119114ne rrugen kongresi manastirit prane shkolles cajupi, shitet apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqa 60 m² (52 m² ne hipotek pa siperfaqen e ballkonit), kati i pare ne nje pallat ekzistues me...
04/03/2021 15:41

112,000 Euro - Apartament 2 + 1 Per Shitje Ne Zonen E Don Bosko Ne Tirane Shqiperi (i

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
121.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4121163don bosko, prane vizion plus, shitet apartament 2+1, siperfaqe 121 m2, kati 2, ne pallat te ri me ashensor, buze rruge, bosh, e pabanuar me pare, te gjitha punimet ekstra nga pronari, dritar...
04/03/2021 15:25

93,000 Euro - Shitet 2+1 (143 M2) Me Super Verande, Fiks Mbi Shetitoren E Fushes Se

2+1 Bosh
Ambjenti
143.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Zone Periferike Apartament 2+1 (143 m2) me super verande, fiks mbi shetitoren e fushes se aviacionit - ne pallat te ri dhe me ashensor | ndertim me standart | strukture shume e rregullt / cdo dhome ka dalje ne verand...
03/03/2021 20:00

133,200 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Gener 2 Ne Tirane (id 413

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
148.00 m2
Kati
3
1.67 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4131106bulevardi i ri, afer kompleksit gener 2, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 148 m² me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gj...
04/03/2021 15:15

85,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Valamar Ne Hamallaj

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
3
18.37 Km
nga qendra
Durres | Gjiri i Lalzit Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një objekti rezidencial pjesë e vala mar residences në hamallaj. residenca ofron hapësira rekreative dhe të gjelbëruara në mënyrë që banorët të...
04/03/2021 15:09

67,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Liqeni I Thate, Afer Restorant

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
2.70 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në katin e katërt në një objekt rezidencial me ashensor tek liqeni i thatë. objekti ndodhet në nivelin e tretë të objekteve rezidenciale nga rruga kryesore, pozicion perf...
04/03/2021 14:32

210,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Ne Pellumbas, Berzhite.

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
170.00 m2
Kati
1
11.24 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Vila private tip një familjare ndodhet ne fshatin pëllumbas dhe rrethohet nga gjelbërimi, qetësia dhe ajri i pastër. aksesohet nga një rrugë private me pergolatë të mbuluar me hardhi rrushi...
04/03/2021 14:25

49,000 Euro - Super 1+1 Kompleksi Mangalem (ali Dem) Me Çmim Okazion - Pallat I 20

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
3
2.43 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
04/03/2021 14:12

75,000 Euro - Shitet Apartament Tek Stadiumi Dinamo

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
3
1.17 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Shitet apartament tek stadiumi dinamo. siperfaqja : 61.2 m2 + bodrum 30 m2 kati :3 nga toka hyrje : 2+1 pallat i vjeter, apartament i restauruar. me hipoteke. cmimi :75,000 euro ( c...
04/03/2021 14:07

125,000 Euro - Shitet Apartament Ne Don Bosko

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
6
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Ne shitje super-apartament 2+1 ne don bosko, prane viva market ne zone shume te mire, me te gjitha fasilitet. apartamenti ka siperfaqe totale 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me...
04/03/2021 13:47

65,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne shitje apartament 2+1 ne rrugen ylbere bylybashi, ne zonen e 21 dhjetorit. zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.apartamenti ka siperfaqe 75m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallat...
04/03/2021 13:47

150,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Ne ''rrugen E Kavajes'', Rruga ''mujo Ulqinaku''

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
135.00 m2
Kati
8
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne rruge kryesore qe lidhet me rrugen e kavajes, myslym shyrit, qender dhe 21 dhjetori. apartamenti ndodhet ne katin e tete, me nje siperfaqe prej 135 m2, teper te ...
04/03/2021 13:14

50,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Ndre Mjeda, Tiranë. 50,000 €, Pro1980

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
2
1.96 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet, apartament 1+1, rruga ndre medja, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 56.9 m2.• kati i 2.• ndërtim ekzistues.apartamenti disponon:• ambient ndenjie.• ...
04/03/2021 13:00

65,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Ne Astir!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet super apartament 2+1 ne astir prane bulevardit te ri,65000 euro! apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne kompleks pallatesh te rinj te mireadministruar me ashensor. ka nje siperfaqe prej 9...
04/03/2021 12:49

91,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
136.00 m2
Kati
6
3.81 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1+2 ne shitje ne yzberisht. zona ka dalje te shpejte ne yzberisht dhe tek bulevardi i ri. ka ashendor dhe hyrje te administruar. apartamenti ka nje sip totale 136 m2, organizohet ne: ko...
04/03/2021 12:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim