🏡 shtepi te marteniteti neshitje

🕵 Online 60 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

57,500 Euro - Okazion: 2+1+2bllk (95 M2 Neto) Super Pamje & Super Diell (rest. Durre

2+1 i mobiluar
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartament 2+1 me 2 ballkone te medhenj dhe me super pamje - rest. durresi (rr. ferit xhajko) kati 6 pa ashensor  ose kati 5 banim,  fantastik per banim ose investim | hapesire e bolleshme, e...
08/04/2021 23:10

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

2+1 Bosh
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
10/04/2021 11:47

100,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Tek Ekspozita Pallat I Ri

2+1 Bosh
Ambjenti
95.00 m2
Siperfaqa
9
Kati
(0.63 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard ...
08/04/2021 16:33

126,000 Euro - Okazion Te Ambasador 3 (stadiumi - Rr. Elbasanit) 2+1 Me 2 Ballkone -

2+1 Bosh
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament okazion  per shitje me strukture 2+1 me 2 ballkone dhe 1 tualet te nje nga zonat me prenium  te tiranes rruga elbasanit perball deliotte - rruga faik konica ( qe lidh stadiumin air albani...
09/04/2021 19:17

71,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, Al19665

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Shitet, apartament 2+1, ali demi, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 79 m2.• kati i 3.• ndërtim ekzistues.organizimi:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2...
10/04/2021 14:33

72,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Don Bosko Pran Shkolles Qazim Turdiu.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
9
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Shitet apartamentdhenbsp; 2+1 tek don bosko pran shkolles qazim turdiu.me siperfaqe 90.5m2. kati i 9organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 2dhoma gjumi•1 t...
10/04/2021 14:12

190,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Tower Bridge 3, Tiranë 190,000 € Id: Opp+19

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
7
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet, apartament 3+1, rruga e dibrës, kompleksi orion, tower bridge 3.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 127.4 m2.• kati i 7.• orientim jug-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, am...
10/04/2021 13:41

98,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 98,000 € Id: Pri+17064

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
151.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Apartamenti është i pozicionuar në zonën e freskut në rrugën e thesarit.•informacion mbi apartamentin:•ndërtim i ri• kati 4 banim• sipërfaqja e apartamentit : 151 m2• orientim: lindj...
10/04/2021 13:38

52,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë 52,000 € Id: Opp+18866

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
3
2.46 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet, apartament 1+1, tek oxhaku.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 53.4m2 .• kati i 3 .• orientim veri-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe b...
10/04/2021 13:38

52,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 52,000 € /muaj Id: Opp+2016

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 1+1 në fresk, në rrugën sotir caci.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 67m2.• kati i 2 banim.• orientim lindje.apartamenti disponon: ambjent ndenjie,...
10/04/2021 13:38

250,000 Euro - 2+1 Bllok, Rruga Brigada Viii , Perballe Pepper Lounge Dhe Sicred

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
133.00 m2
Kati
4
0.62 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne shitje apartament ne bllok - rr brigada viii tek peper lounge, rrugica perballe sky tower. zona me e lakmuar e tiranes. apartament modern ne pallat te ri me ashensor, 2+1+kuzhine+2wc +2 ballkon, 13...
10/04/2021 13:01

38,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 69 M² 38.000 Euro (fresku)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
3
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet apartament 1+1 te rruga e dajtit në fresk. apartamenti ndodhet nëdhenbsp;katin e tretë të një pallati me ashensor dhe kadhenbsp;sipërfaqedhenbsp;69 m2. apartamenti ka organizim të mirë ...
10/04/2021 12:12

180,000 Euro - Rez. Kodra E Diellit 1 (2+1+2wc & Ballkon **** Mbi 70k Euro Investim )

2+1 i mobiluar
Ambjenti
107.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit - apartament 2+1 qe eshte konvertuar ne 1+1 gjigand me 2 tualete dhe ballkon ( nga planimetria normale e 2+1+2tualete dhe ballkon qe ka qene me pare) | ne shitje bashke me garazhin | **** mbi 70k euro...
09/04/2021 18:43

62,000 Euro - 3+1+2 Wc+bllk, I Super Investuar Per Vetem 62k € Ne Fresk - Pallat

3+1 Bosh
Ambjenti
112.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(10.99 Km nga qendra)
Tirana | Fresku/Linze Okazion i cmendur: ne shitje 3+1 me 2 tualete dhe ballkon per vetem 62,000 euro ne katin e 3.ne pallat te 2015-tes (fresk - rezidenca me e mire ne zone) / apartmenti eshte pa hipoteke, per me sakte ne...
08/04/2021 16:36

45,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 7, 72 M² 45.000 Euro (yzberisht)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet apartament 1+1 në yzberisht. apartamenti ndodhet nëdhenbsp;katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe kadhenbsp;sipërfaqedhenbsp;72 m2. apartamenti ka organizim të mirë dhe orientim ...
10/04/2021 12:00

135,000 Euro - Okazion, Shitet, Apartament 2 + 1, 21 Dhjetori 135,000 € Id: 6843

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
126.00 m2
Kati
5
1.13 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne zonën e 21 dhjetorit në rrugën frederik shiroka.informacion mbi apartamentin:• kati i 5• sipërfaqa e apartamentit 126 m2apartamenti disponon:• ambienti i ndenjies• 2...
10/04/2021 11:59

75,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 75,000 € Id: Opp+20348

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
134.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shitet, apartament 3+1, në zonën e fresku, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 134.6m2.• kati 6 (i fundit).• orientim jug-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent ga...
10/04/2021 11:49

112,000 Euro - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
8
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 1...
10/04/2021 11:47

90,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una19523)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë ish anna market.informacion mbi apartamentin: • kati i 8,i fundit • sipërfaqja e apartam...
10/04/2021 11:40

135,000 Euro - Shitet,apartament 2+1+post Parkimi,unaza E Re(una19500)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
6
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1+post parkimi për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "vila l".informacion mbi apartamentin: • kati i 6 banim • sipërfaqja e apa...
10/04/2021 11:40

238,000 Euro - Shitet,apartament Dupleks+post Parkimi,21 Dhjetori(una20268)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
156.00 m2
Kati
7
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Disponojmë apartament duplex+post parkimi për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit,pranë inxhinierisë së ndërtimit.informacion mbi apartamentin: • i vendosur në ...
10/04/2021 11:39

60,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,misto Mame(una19871)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
3.80 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite ...
10/04/2021 11:38

41,000 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future14287)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
4
3.93 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,te kompleksi "fratari". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 52 m2• kati 4 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • a...
10/04/2021 11:38

55,000 Euro - Shitet,apartament 1+1+garazh,unaza E Re(future14372)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek kompleksi "molla". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 60.6 m2 • kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambje...
10/04/2021 11:38

43,500 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,sheshi Shqiponja

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojme apartament 1+1 per shitje.apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ish sheshit shqiponja.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • siperfaqja e apartamentit 59.4m2.apartamenti ...
10/04/2021 11:37

57,600 Euro - Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(una19720)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
1
3.39 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë vilës l.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 88.6m2.apartam...
10/04/2021 11:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim