🏡 shtepi private en shitje

🕵 Online 49 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

170,000 Euro - Ap. I Cilesise Premium- 2+1+2wc +2ballk. (drejtoria Policise - M. Shyr

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.62 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planim...
02/12/2020 09:39

40,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen Freskut Prane Restorant Qesaraku Ne

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
5
Tirane | Fresku/Linze Id 4111161fresk, prane restorant qesaraka, shitet apartament 1+1 pallat te ri, e mobiluar, siperfaqe 63 m², me dokumente te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, o...
03/12/2020 14:28

58,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,unaza E Re(una18750)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë eja studio.informacion mbi apartamentin: • kati i 7 • sipërfaqja e apartamentit 69m2.ap...
03/12/2020 14:27

53,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una18747)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë kompleksit molla.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 7...
03/12/2020 14:19

115,000 Euro - Shitet,apartament 3+1,green City(una18740)

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 3+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin "green city".informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartament...
03/12/2020 14:16

300,000 Euro - Vile 4 Kateshe Ne Shitje Ne Rrugen Naim Frashri Prane Bllokut Te Ambas

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
240.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4151031ne rrugen naim frashri prane bllokut te ambasadave, shitet vile 4 kateshe, siperfaqe trualli 102 m², siperfaqe totale ndertimi 240 m², me 2 certifikata pronesie vetem kati pare, katet e tj...
03/12/2020 14:14

63,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,unaza E Re(una18702)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
3.93 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re, kompleksi mineal 2l.informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 97.9...
03/12/2020 14:10

54,000 Euro - Shitet,apartament 2+1,misto Mame(una18701)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,te kompleksi derven.informacion mbi apartamentin: • kati i 7 • sipërfaqja e apartamentit 105.4m2....
03/12/2020 14:08

88,000 Euro - Shitet,apartament 3+1, Unaza E Re(una18699)

Ambjenti
3+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 i konvertuar në 3+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "bar artisti".informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqj...
03/12/2020 14:04

320,000 Euro - Klasi Dhe Dizajni 100% Italian Ne Super Penthouse-in (duplex) - 215 M2

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
215.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA - shitet penthouse (dupleks) (215m2) i vecuar nga apart. e tjera, me privatesi te plote, tek dr. e higjenes ( rr. elbasanit), me investim te klasit me te larte, te ardhur plotesisht nga italia, +2 gar...
02/12/2020 02:52

75,000 Euro - Apartament Ne Shitje, Perballe Harry Fultz

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
99.00 m2
Kati
5
1.14 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shesim apartament 2+1+2 me sip. 99m2, perballe harry fultz, ne rrugen "asim vokshi" , apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. pallati eshte i pozicionuar buze rruges kryesore d...
03/12/2020 13:53

40,000 Euro - Shitet Apartament

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shitet apartament 1 + 1 ne zonen perball spitalit te fmijeve,,,zone teper e kerkuar dhe e frekuentuar nga te gjithe kohet e fundit ,,,linja autobuzi dhe spitalet shume prane shtepis,shume pak km nga q...
03/12/2020 12:26

48,000 Euro - Shtepi Ne Shitje1+1 Astir

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet apartament 1+1 (i mobiluar) me siperfaqe 57.8 m2 pallat i ri me ashensor apartamenti zoteron hipotek te rivlersuar kati 4 ...
03/12/2020 12:20

65,000 Euro - 2+1 I Investuar Para 6 Muajsh* Ne Laprake- Me Dalje 2 Minuta Ne Don B

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
5
2.11 Km
nga qendra
Tirane | Laprake 🟣••shitje ( apt 2+1me sip. 78m2) i investuar para 6 muajsh* ne laprake- me dalje 2 minuta ne  don bosko•• 65,000 euro 👇🏻q2510te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 tualet - 1 sallon...
03/12/2020 12:10

49,000 Euro - Shitet Aprtament I Ri 2+1 Ne Rrugen Myslym Keta Tirane, Me Sipefaqe110

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
2.83 Km
nga qendra
Tirane | Zone Periferike Shitet aprtament i ri 2+1 ne rrugen myslym keta tirane, me sipefaqe totale 110 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi, nje koridor, nje tual...
03/12/2020 11:41

69,000 Euro - Ne Shitje Ap 2+1 Prane Shkolles Osman Myderizi Mbas Ambasades Amerikan

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
4
1.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Ne shitje apartament mbrapa ambasades amerikane te rr. ali visha, kati 4, sip. 67m2 nga brenda, perbehet nga depo, korridor, 2 dhoma te medha, banjo e sapo rikonstruktuar dhe punime shume cilesore, sa...
03/12/2020 11:38

83,374 Euro - Shitet,apartament 2+1,oasis Residence(una18634)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në një kompleks cilësor të zonës,në unazën e re që është në ndërtim,"oasis residence".kompleksi pozicionohet në nj...
03/12/2020 11:38

111,000 Euro - Shitet Apartamenti 2+1+2 Tek Farmcia 10 -super Investim!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
111.00 m2
Kati
3
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Shitet apartamenti 2+1+2 me nje siperfaqe prej 111 m2 tek farmacia 10. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi ne nje pallat te ri me ashensor dhe me mundesi parkimi. gjithashtu ka nje mundesi inve...
03/12/2020 11:33

61,000 Euro - Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht(una18238)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë prane bulevardit te ri.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamenti...
03/12/2020 11:00

54,500 Euro - Shitet,apartament 2+1,yzberisht(una18162)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë prane kmy.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 77m2.aparta...
03/12/2020 11:00

70,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re(una18357)

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "hotel roland".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 104...
03/12/2020 11:00

50,000 Euro - Shitet,apartamenti 1+1,misto Mame(una18405)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
3.80 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për shitje.apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,pranë "big market".informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 70m2.apa...
03/12/2020 11:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim