Shitet apartament 2+1+2 + 2 Poste Parkimi ne Vasil Shanto (ID 41211010) Tirane

Shtepi ne shitje 26/09/2022 11:06 Post ID: 83718


Pagesa 200,000 Euro
Ambjenti 2+1, e mobiluar   
Siperfaqa neto 107.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Vasil Shanto prane Fakultetit te Shkencave Sociale - Harta
Lexime 795

ID :

Tek Vasil Shanto prane Fakultetit te Shkencave Sociale shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 107 m2, ne katin 4 te nje pallati te ri te viteve te fundit. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualate, korridor shperndares qe lidh te gjitha dhomat dhe ballkon. Eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar ne menyre moderne deri ne detaj, gjithashtu permban sistem ngrohje ne te gjitha ambientet. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit gje qe ofron nje jetese komode.

Cmimi: 200.000 Euro

Ne cmim perfshihen 2 poste parkimi me siperfaqe 30 m2.