SHitet, Apartament 2+1, “Ish Hipoteka” ,Tirane Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2022 17:04 Post ID: 83711


Pagesa 125,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Ish Hipoteka - Harta
Lexime 789

Apartamenti ndodhet në zonën e “Ish Hipotekës” pranë “Bulevardit te Ri“, ka hyrje-dalje me lehtësi në rrugën kryesore si dhe shumë hapsirë dhe ndricim natyral . Ka organizim mjaft të mirë me orientim lindje-perëndim. Apartamenti shitet së bashku me postin e parkimit te përfshirë ne cmim .Pallati ka ndërtime shume cilësore , përfundon në dhjetor të 2022 .

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet
Pallat i ri 2022
Kati i 4 banim
Me ashensor
Me post parkimi
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!