Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Dibres perballe Bankes Credins te kryqezimi Tirane Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2022 18:06 Post ID: 83534


Pagesa 60,500 Euro Zero Komision
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 67.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1861

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Dibres perballe Bankes Credins te kryqezimi Tirane. Apartamenti eshte ne kat te 3-te ne pallat ekzistues 5-katesh. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje/kuzhine,2 dhoma gjumi , Tualeti , Koridori dhe ballkoni i mbyllur me duralumin. Apartamenti ka siperfaqe 67 m2. Apartamenti ka Certifikate pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone telefononi