Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, Unaza E Re UNA27536 Tirane

Shtepi ne shitje 01/10/2022 09:44 Post ID: 83286


Pagesa 102,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 107.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa unaza e re - Harta
Lexime 1871

Disponojme Apartament 2+1+2 Tualete per Shitje, Unaza e Re
Prane Viles L
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1
• Sipërfaqja bruto: 107.3m2.
• Orientim Lindje
• Bosh
• Ndertim i 2022
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Mundesi zgjedhje parketi ose pllake
• Dritare dopio xham


Apartamenti disponon:
• Salloni dhe kuzhina
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete incaso
• 1 Ballkon
• Planimetrite me te mira te kompleksit
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme.
Për ta vizituar na kontaktoni.