Shitet, Apartament 2+1+2 Tualete, Delijorgji UNA27454 Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2022 16:43 Post ID: 82505


Pagesa 220,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 119.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Delijorgji - Harta
Lexime 821

Disponojmë Apartament per Shitje 2+1+2 Tualete, Delijorgji, Rruga e Kavajes
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe e apartamentit: 118.93 m2
• Kati 3 banim.

Organizimi i brendshëm:
• 1 Sallon ku ka kontakt dhe me ballkonin
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.

• Pallati eshte ne faza perfundimtare dhe perfundon per 6 muaj.
Apartamenti ndodhet ne nje kopleks te ri ndertimi dhe ne nje zone te preferuar per banim.

Për të vizituar pronën na kontaktoni!