Apartament 2+1 ne Shitje ne Zonen e Astirit prane Bar Artisti ne Tirane(ID 4121992) Tirane

Shtepi ne shitje 20/09/2022 17:09 Post ID: 81919


Pagesa 79,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 107.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 2081

id 4121992
Tek Astiri, prane Bar Artisti Shitet Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri te vitit 2011, Kati 2 me ashensor. Siperfaqe 107.5 m² me Hipoteke, Shitet bosh vetem me k/bufe. Apartamenti organizohet ne: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, korridor shperndares, ballkoni dhe tualeti.

SHITET 79000 EURO