House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 71,280 Euro. Tirana

House for Sale 01/10/2022 18:22 Post ID: 80617


Payment

71,280 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 99.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1
Property Invest Can be rented monthly approx: 253 Euro
Distances 4.36 km from city center
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Maps
Reads 25701

Shitet shtepia ne Rrugen Muhamed Deliu. 

Shtepia eshte 99 m2 dhe totalisht e mobiluar.

Ndodhet ne katin e pare banim dhe eshte me kontratë porosie.

Cmimi:71.280 euro 

*Ju lutemi na kontaktoni vetem nepermjet Whatsapp*

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje flat for sale in tirana albania green siti lean properties property in albania penthhouse house for sale in himare house for sale in kukes house for sale in pogradec house for sale in lushnje Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in kavaje homes for sale tirana albania flats for sale in saranda albania apartments for sale in tirana albania saranda albania homes for sale apartment for sale vlore albania house for sale albania house for sale greece crete rolling hills albania for sale homes for sale in albania albanian house for sale villas for sale albania houses for sale albania coast house for sale in germany flat for sale tirana house for sale greece sea view real estate in vlora albania house for sale in village area property for sale in albania under 20k homes for sale in durres albania luxury apartments tirana albania for sale cheap properties for sale in albania property for sale tirana real estate for sale in vlora albania homes for sale athens greece property for sale himare albania flats for sale in tirana albania in the mountain house for sale in sarande home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in berat house for sale in korce villa for sale albania home for sale in tirana albania property for sale in albania house for sale in tirana albania himare albania houses for sale saranda albania property for sale