Shitet, Apartament 2+1, Residenca Lake View, Liqeni Artificial. PRI+26667 Tirane

Shtepi ne shitje 28/09/2022 18:16 Post ID: 75433


Pagesa 303,000 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 132.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 2 Ashensor
Distanca 1.59 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Artificial, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6382

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial, Gener 2.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 2
• Sipërfaqja Bruto 131.75 m2.
• Sipërfaqja Neto 109.5 m2
• Godina A

Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Ballkon

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!