Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga Riza Cerova, Tirane 174,285 Euro ID: PRO26478 Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2022 16:39 Post ID: 73107


Pagesa 174,285 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 129.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Distanca 1.34 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3891

Disponojmë apartament për shitje , i pozicionuar te EMI’6 Residence, Rruga Riza Cerova.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe bruto apartamenti : 129.1 m2
• Sipërfaqe neto apartamenti : 109.9 m2
• Kati i 4 banim
Organizimi i brendshëm:
• Ambient ndënjie
• Ambient Gatimi
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Ballkone
• Korridor Shpërndarës
Cilësi të tjera:
• Ndërtim në fazë punimesh
• Cilësi e lartë ndërtimi
• Fasadë e ventiluar
• Sistem multisplit
• Dritare dopio xham me gaz argon
• Izolim akustik dhe termik
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitet dhe afërsia me qendrën i jep avantazh të jetuarit në zonë.

Për vizitë në pronë na kontakto!