Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi Manastirit, Tirane. 57,400 Euro PRI+26415 Tirane

Shtepi ne shitje 28/09/2022 18:15 Post ID: 72736


Pagesa 57,400 Euro
Ambjenti 1+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 2 Ashensor
Distanca 2.15 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4267

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Kongresi Manastiri, Tirane.

Informacion mbi apartamentin :
• Sipërfaqja e apartamentit është 52.51 m2 Neto dhe 60.42 m2.
• Kati 9
Organizimi :
• 1 Ambjent ndenjeje.
• 1 Ambjent gatimi.
• 1 Dhome gjumi.
• 1 Tualete.
• 1 ballkon.
Detaje të tjera :
• Pallat i ri
• Orientim Jug
• Me ashensor.

• Fasada do të detajohet me elemente dhe sisteme izolimi dhe termike, sistem-kondicionimi.
Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara për banim.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni