Shitet, Apartament 2+1, Liqeni Artificial UNA22746 Tirane

Shtepi ne shitje 28/09/2022 18:16 Post ID: 68050


Pagesa 281,800 Euro
Ambjenti 2+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 150.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 13 me 2 Ashensor
Distanca 1.59 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Artificial, Tirane, Albania - Harta
Lexime 13719

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial, Lake View Residence.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 13
• Sipërfaqja e apartamentit 131.3 m2 + 19.2m2 Verande.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• 2 Tualete
• Shpërndarje me korridor
• Verande

• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!