Shitet, Apartament 4+1, Prane Kodres se Diellit PRO+25724 Tirane

Shtepi ne shitje 01/10/2022 10:56 Post ID: 65925


Pagesa 190,000 Euro
Ambjenti 4+1, e mobiluar   
Siperfaqa neto 181.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 2.40 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa kodra e diellit - Harta
Lexime 506

Apartament per shitje i pozicionuar prane Kodres se Diellit, tek Eleonora.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati 3
• Sipërfaqe: 181.3 m2. (bruto)
• Sipërfaqe: 98.2 m2. (neto)
• Dritë natyrale në çdo ambient
• Kubaturë e rregullt Organizimi:
• Salloni i ndenjies dhe kuzhina
• 4 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
Detaje:
• Pallat i ri, me ashensor.
• Disponon certifikate pronesie.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, eshte nje nga zonat me te preferueshme te Tiranes.

Për ta vizituar me kontaktoni!