Shitet, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Blloku, Tirane, 320.000Euro, ID PRO24971 Tirane

Shtepi ne shitje 23/09/2022 16:41 Post ID: 60328


Pagesa 320,000 Euro
Ambjenti 2+1, e mobiluar   
Siperfaqa neto 128.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 7 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2391

Zona/Rruga : Blloku

Apartament ndodhet i pozicionuar te zona e ish bllokut mbrapa Viles Enver.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe: 128 m2 • Kati : 7
Organizimi:
•Ambient ndenje • Ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • Korridor shpërndarës • Ballkon
Cilësi të tjera:
• Sistem chiller qendror
• Totalisht i investuar
• Mobilim cilësor dhe bashkëkohor në çdo detaje.
• Tavane të varura
• Ndriçim natyral në të gjithë ambientin pasi dritaret janë deri në dysheme
• Parket
• Post Parkimi të me cmim 40.000euro.
• Zonë e preferuar për banim pasi është një nga zonat më elitare të qytetit.

Për vizitë kontaktoni!