**Akull i Ri - 3+1+2WC (Tr. e Re - Vasil Shanto) **i Super Investuar (23kEuro) PARKET AC5, // Elektro. A++, // Instalime te Reja Tirane

Shtepi ne shitje 28/08/2021 00:05 Post ID: 43563


Pagesa 92,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti e mobiluar
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 261

Mundesi E Arte: Shitet Apartament 3+1+2wc I Super Investuar Se Fundmi (23k Euro) Ne Fund Te Vasil Shantos // Arreduar Dhe Rinovuar Me Arkitek || Dysheme Me Parket Ac5 (Cilesi Premium) Elektroshtepiake A++ Te Markave Me Te Mira + Me Garanci || Instalimet Te Gjitha Te Reja // Dyer Dhe Dritare Te Sapo Vendosura || Kuzhine Druri || 2 Tualete Me *Ajrosje Natyrale ...


Q2909


Te Dhenat E Ndarjes:


- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon Me Kendin E Kuzhines

- 2 Tualete (Me Dritare) 

- 1 Korridor -Sip Totale: 78.1 m2

-Sp Neto: 78.1 m2

-Kati:1

-Katet E Pallatit: 5

-Pallat I Vjeter (1978)Karakteristika:


- Vendodhje Fantastike, Midis Vasil Shantos Dhe Komunes Se Parisit + Mundesi Parkimi Ne Lagje


- Apartamenti Jepet ***Totalisht I Mobiluar Me Hapsire Te Bollshme Dhe Planimetri Perfekte

- Arredimi Totalisht I Ri, I Bere Si Per Vete. Modern Ku ***Cdo Gje Eshte Akoma Ne Qese 


- Punimet E Apartamentit Jane Nga Me Cilesoret ,Cdo Gje E Arreduar Me Arkitekt:

- Parket Ac5

- Dritare Dopio Xham

- Elektroshtepiake Te Gjitha Te Reja Nga Markat Me Te Mira

- Kuzhine Druri

- Kend Cilesor

- Dyer Dhe Dritare Te Reja

- Hidraulike Dhe Elektrike Te Gjitha Te Reja 

- Kondicioner Inverter

 

- Cdo Pajisje Me Garanci


- Tualete Me Dritare + Kabine Dushi Ariston


- Apartamenti Ka Shume Drite 

- Orientimi: J-v-p


- Cdo Facilietet AferCmimi: 92.000 Euro


Tel Ose Whatsapp:
Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 43563