Ne Shitje, Apt 1+1 te Shkolla e Baletit - Totalisht i Mobiluar (Jug - Lindje) Elektro. Shume Cilesore Tirane

Shtepi ne shitje 28/08/2021 10:24 Post ID: 43163


Pagesa 60,000 Euro
Ambjenti 1+1   Ambjenti e mobiluar
Siperfaqa neto 56.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi,Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 251

Ne Shitje Apartament 1+1 Ne Vendodhje Fantastike, Ndodhet Ne Zone E Shkolles Se Baletit, Totalisht E Mobiluar - Apartamenti Eshte Me Shume Drite Dhe Fantastike Per Investim- Punimet E Apartamentit Jane CilesoreQ2905


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Dhome Gjumi

- 1 Kuzhine

- 1 Tualete

- 1 Korridor 


- Sip Totale: 56 M2

- Ashensor: Jo

- Kati I 5 Jo I Fundit


Karakteristika:


- Apartament Do Shitet Totalisht I Mobiluar

- Pamje Panoramike E Paster

- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes

- Orientimi: J-l


- Sobe Gatimi Beko

- Lavatrice Dhe Tharje Ariston

- Kend Cilesor

- Uje 24 Ore 

- Kuzhine E Madhe Me Cdo Paisje

- Lagje E Qete , Me Banore Familjare

- Mundesi Parkimi


- Instalime Elektrike Cilesore

- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore

- Tualet Me Dritare


- Facilietet Afer

- Akses Me Transport Publik Cmimi: 60,000 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 43163