shitet shtepi private okazion Durres

Shtepi ne shitje 07/04/2021 14:20 Post ID: 30544


Pagesa 35,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 50.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Rruga sektor rinia - Harta
Lexime 27

shtepi private e kompletuar me te gjitha ne shitje ne sektor rinia per vetum 35 mij € shtepija eshte 50 m2 dhe 215 m2 toke embjelur me ullinj pisha dhe pem te ndryshme

Anetari ID: 8289

photo

Njoftimi ID: 30544