Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit prane Pediatrise ne Tirane (ID 4119124) Tirana

Shtepi ne shitje 12/04/2021 11:02 Post ID: 30447


Pagesa 54,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 47.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 80

id 4119124

Ne rrugen Kongresi i Manastirit prane Pediatrise, shitet apartament 1+1, siperfaqa 47 m², me hipoteke, kati 5(i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, i gjithi i rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre bashke kohore, tualet me dritare, koridor, kondicioner, lavastovilie, i gjithi me parket, tarace me termoizolim dhe hidroizolim cilesor. Ballkoni eshte mbyllur duke i dhene me shume hapesire dhomes ndenjes.

Cmimi 54000 Euro


Njoftimi ID: 30447