Shitet,Apartament Dupleks+Post Parkimi,21 DHJETORI(UNA20268) Tirana

Shtepi ne shitje 10/04/2021 11:39 Post ID: 30373


Pagesa 238,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 156.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 7 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 119

Disponojmë Apartament Duplex+Post Parkimi për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit,pranë Inxhinierisë së Ndërtimit.
Informacion mbi apartamentin: • I vendosur në katin e 7 dhe 8 • Sipërfaqja e apartamentit 118.1m2 dhe Sipërfaqje Verande 37.9m2
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualete(njëri me dritare) • Shkallë të brendshme
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi
• Totalisht i investuar
• Orientim Jug
• Me parket
• Shitet i mobiluar
• Post parkimi i përfshirë
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 30373