Shitet shtepi ne Kamez. Tirana

Shtepi ne shitje 05/04/2021 15:39 Post ID: 30369


Pagesa 53,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 80.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 71

Shitet shtepi ne Kamez.
Shtepia eshte 1+1 dhe ka nje siperfaqe ndertimi 80.9 m2 dhe siperfaqe truakki
242.7 m2. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje, nje ambjent gatimi, nje
dhome
 gjumi, korridor, nje tualet dhe
oborr. Shtepia eshte e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet e
nevojshme. Banesa ndodhet 3 km ne periferi te Kamzes ne nje zone shume te qete.
Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i shitjes 53000
euro. 


Anetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 30369