Shitet Vile 3-kateshe ne Kamez Tirana

Shtepi ne shitje 05/04/2021 15:36 Post ID: 30368


Pagesa 400,000 Euro
Ambjenti 4+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 465.00 m2 me 3 Tualete
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 77
Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz .Vila është e organizuar në tre kate, me
një sipërfaqe totale prej 469.98 m2, dhe secili kat është 156.60  m2. Kati I pare, eshte i organizuar: dy dhoma
gjumi, një dhomë ndenje  një kuzhinë, një
tualet dhe ballkon. Ndërsa kati I dytë 
është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët,
tre dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Kati I tretë është I organizuar  në një dhomë ndenje dhe kuzhinë te
perbashket, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone. Banesa është pjeserisht e
mobiluar, pozicioni i banesës mundëson ndricim natyral në pjesën më të madhe te
ditës por edhe uje te rrjedhshëm 24 ore. Gjithashtu vila ndodhet shumë pranë
qender së Kamzes. Vila ka nje oborr me siperfaqe prej 550  m2. Cmimi 400.000 euro


Anetari ID: 50

photo

Njoftimi ID: 30368