SHITET apartament 2+1, 130m2, ne 21 Tirana

Shtepi ne shitje 10/04/2021 16:17 Post ID: 29986


Pagesa 120,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 130.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 112

Shitet apartament 2+1 +2 tualete;

Bosh vetem me guzhinen;

Ka siperfaqe 130m2 bruto dhe 115 m2 neto;

Kati 5 pallati ri me ashensor;

Çmimi: 120 mije euro;

Adresa: 21 dhjetori prane joena market.


Anetari ID: 6583

photo

Njoftimi ID: 29986