Apartament 2+1 per shitje tek Nobis tek Liqeni Artificial. Tirana

Shtepi ne shitje 14/04/2021 09:20 Post ID: 29966


Pagesa 390,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 155.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 88

Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek Nobis tek Liqeni Artificial. Hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. Totalisht i investuar dhe arreduar ne menyre moderne. Detajet e drurit te perdorur ne apartament si edhe ngjyrat e lehta te nderthurura me to krijojne nje ambient shume te kendshem dhe te shlodhem per syrin. Ndricim i ngrohte tre llojesh, LED, i varur dhe me spote. Elektroshtepiake cilesore te markave te njohura te gjitha incaso. Dyer druri cilesore. Dritare plastike me dopio xham dhe ure termike. Sistem kondicionimi multi-split Daikin Inverter. Parket laminat cilesor. Tualetet te investuar me Porcelanosa dhe hidrosanitaret Incaso. Organizohet: -sallon ndenjie+kuzhine gatimi; -korridor e ben shperndarjen e ambienteve; -dhome gjumi martesore+garderobe+tualet; -dhome gjumi; -tualet; -ballkon. Apartamenti eshte i orientuar ne Jug-Lindje cka i mundeson atij ndricim natyral te bollshem dhe diell. Pamje fantastike nga Liqeni Artificial. Disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Mundesi shitje edhe per 1 vendparkimi me cmim shtese.


Anetari ID: 395

photo

Njoftimi ID: 29966