1+1 +1 Garderobe - Kopeshti Botanik (New York ) Kmpl. ne Faze Perfundimi Dhjeror 2022 ) Ndertim me Standart Premium || Lokacion Fantastik Tirane

Shtepi ne shitje 02/10/2022 12:49 Post ID: 29855


Pagesa 98,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 1+1, bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Distanca 10.99 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 294449

Shitet apartament tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me Vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare Suspeso, Grila etj
1+1+1 garderob -  me planimetri shumë të mirë,në atë zone apartamentet e vogla janë shumë të pakta

Q3112

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhome gjumi
- 1 Sallon
- 1 tualet
- 1 korridor 
- 1 ballkon 

-SIP TOTALE:80 m2
-SIP Neto: 68.9 m2
-KATI:3 
-Viti I ndertimit: 2022
- ASHENSOR: Po

Karakteristika: 

- Dritaret cilesore 
- Tualet i madh 
- Sanitare shume cilesore 

- Instalime Elektrike Cilesore 
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik 

Cmimi: 98,000 Euro 

Tel ose WhatsApp: