Ne Shitje Apt 2+1 ((OKAZION)) te Min. e Mbrojtjes (Spitalet) Kati i 3 -- Mundesi Perfekte Investimi Tirane

Shtepi ne shitje 04/10/2022 21:00 Post ID: 29604


Pagesa 62,000 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Distanca 17.28 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Rruga e Vilave Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 298405

Shitet 2+1 me hipoteke ( 65 m2 Neto) | Shkolla e Bashkuar - Spitale | Kati 3-te Pallat Ekzistues me tulle te kuqe|  Orientim JUG- VPERENDIM | Gjithmone mundesi Parkimi ne zone| Apartament me Lartesi 2.90 m|  Cmim OKAZION 


Q3223


Te dhenat e ndarjes 


- 2 Dhoma gjumi 

- 1 Tualet

- 1 korridor

- 1 Ballkon i mbyllur 

- 1 Sallon me kuzhine 


- Siperfaqe Total : 65 m2

- Siperfaqe neto & ne Hipoteke : 65 m2 

- Kati : 3

- Pallat i vjeter : 1985 me tulla kuqe i suvatuar

- Katet e Pallatit : 5


Detaje te Tjera 


** Vendndodhje shume e mire- perballe  Shkolla "Barjam Curri" - Ministria e Mbrojtjes - Pa hyre ne Allias 

- Shitet ne Cmim OKAZION


- Orientimi eshte Veri lindje jug ( salloni dhe nje dhome gjumi jane LINDJE- JUG  dhe kuzhina dhe dhoma tjeter e gjumit jane veri PERENDIM ) 


- Pallat eshte i mirembajtur, Ekzistues me Tulle te Kuqe 

- Mundesi Parkimi ne zone gjen Gjithmone 

- Zona super e qete, familjare dhe çdo fasilitet afer : dyqane, shkolla, spitalet, marketet, transporti publik etj 


- Apartamenti ka nevoje per rikonstruktim por eshte me çmim shume te mire per çmimet e zones dhe ka nje planimetri perfekte qe mund ta shfrytezosh ne çdo gje 


- Apartamenti ka dhe lartesi 2.90 m


ÇMIMI : 62,000€  Okazion 


Per me shume kontaktoni ne whatsapp: