SHITET GARSIONERE ME PAMJE NGA DETI, SHENGJIN. Lezhe

Shtepi ne shitje 25/03/2021 14:48 Post ID: 29553


Pagesa 42,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 42.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania - Harta
Lexime 48

SHITET GARSIONERE ME PAMJE NGA DETI, SHËNGJIN.

Prona me sipërfaqe prej 42 m2, organizohet në një dhomë të madhe të arreduar me të gjitha kushtet e nevojshme për një shtëpi pushimi, dhe nje tualet.
Ndodhet në katin e parë të banimit, në një pallat të ndërtuar vitet e fundit, në vijën e parë bregdetare.
Apartamenti ofron një pamje të mrekullueshme nga deti, perfekte për ditët e pushimit.
Prona zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ofrohet në shitje per 42.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +.

Njoftimi ID: 29553