Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht(UNA20051) Tirana

Shtepi ne shitje 08/04/2021 17:18 Post ID: 29214


Pagesa 48,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 65.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania - Harta
Lexime 80

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,pranë Ecco Market.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit 64.61m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Orientim Lindje
• Shitet pjesërisht i mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 29214