Shtepi ne shitje Peshkopi

Shtepi ne shitje 15/03/2021 19:13 Post ID: 28649


Pagesa 100,000 Euro
Ambjenti 5+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 180.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Peshkopi - Qender
Adresa Rruga Abdulla Pashe Dohoshishti, Peshkopi, Shqiperia - Harta
Lexime 206

📢Shitet shtëpi 🏡 privatë në lagjën llixha Dibër Peshkopi

E organizuar në⬇️
🛋 dhom ndenje
🛏 4 dhoma gjumi
🍽 2 ambjente gatimi
💠 2 korridore
🛁 Tualet
👀 Ballkon
Oborr
Si dhe baçe me pemë frutore, shërben dhe si biznes familjare pasi ndodhet në zonën e llixhave, 5min me makin larg qendres së qytetit.

📌 Sip: ndërtimi 180 m2
📐 Sip: trualli mbi 500 m2
✅ Me hipotekë

Anetari ID: 7622

photo

Njoftimi ID: 28649