SHTEPI NE SHITJE Pogradec

Shtepi ne shitje 13/03/2021 23:09 Post ID: 28570


Pagesa 85,000 Euro Zero Komision
Ambjenti 2+1   Ambjenti pa mobiluar
Siperfaqa 216.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Pogradec - Zone Periferike
Adresa Rruga Demokracia,Prrenjas - Harta
Lexime 208

🏡Shitet Shtepi Private 2 Katëshe
(Mundesi ndertimi kat i 3 dhe i 4)
📍Adresa:Rruga Demokracia,Prrenjas
🔶️🔷️Informacion mbi shtepine:
Siperfaqja ndertimit:216m²
Kate 2(me bodrum)
Ndertim i ri
🔶️🔷️Organizimi:
Ambjent ndenjie(sallon i madh)
Ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet(shoqeruar me ballkon)
Ballkon i Madh rreth shtëpisë.
🔶️🔷️Cilësime te tjera:
Shkalle te brendshme
Korridor shperndares
Punime cilësore
Kubature e rregullt
Me dokumentacion te rregullt hipotekor

💰Cmimi:85.000€( i diskutueshëm)

Per ta vizituar na kontaktoni ne:
Nr e cel:
&
Messenger.
&
Instangram
&
What's App

📍Adresa: PrrenjasAnetari ID: 7892

photo

Njoftimi ID: 28570