Jepet shtepi ne shitje! Lezhe

Shtepi ne shitje 12/03/2021 09:36 Post ID: 28442


Pagesa 37,212 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 53.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Rruga Fran Ivanaj, Kune Lezhe - Harta
Lexime 54

Apartamenti ndodhet ne Kune në zonën turistike të qyetit të Shëngjinit, vetem 100 m nga deti. Resorti ka nje projekt bashkekohor, me hapesira te gjelberta, me pishine, nje lounge bar ne katin e fundit te resortit, 2 restorante dhe nje piceri. Rifiniturat e resortit do të jenë të një cilësie dhe standardi të çertefikuar nga BE. Vetrata dhedritare nga Rehau, Austri, parket Gjerman, pllaka gres porcelanato cilësi e parë, dyer druri.Instalimet elektrike, hidraulike, ngrohje, ftohje, aspirim, do të jenë të standardeve të çertefikuara nga vendet e BE.
Hapesirat e plazhit do te menaxhohen nga resorti duke garantuar nje ambient te kendshem per pushuesit.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik, me orientim lindje dhe ka siperfaqe totale 53.16 m2 dhe organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dhome ndenjie, dhome gjumi dhe nje tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe i perfunduar nga kompania e ndertimit kundrejt nje cmimi ekstra ne vlere 6260 Euro.

Ky apartament eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi ofrohet menaxhimi i saj per qira nga vete kompania kundrejt nje qiraje vjetore ne vleren totale 2879 Euro/vit.

Me ane te ketij investimi te zgjuar, ju mund te shfrytezoni apartamentin tuaj te pushimit dhe njekohesisht te kthehet mbrapsh investimi i cili eshte llogaritur qe te jete ne vleren 80% per 10 vite.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!

Anetari ID: 4501

photo

Njoftimi ID: 28442