Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ali Demi Tirana

Shtepi ne shitje 13/04/2021 16:53 Post ID: 28329


Pagesa 83,700 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 93.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 323

OPP19896
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Ali Demi, Kompleksi "Green Key".
Informacion mbi Kompleksin :
• Sistem ngrohje-ftohje Multi Split.
• Dopio xham termik dhe të pajisura me grila të jashtme.
• Ashensorët do të jenë të markës Doppler, për të garantuar kualitet dhe siguri.
• Punimi i mureve do të jetë me dopio tullë dhe polisterol në mes.
• Fasadën e jashtme me sistem kapot me grafiato akrilike.
Infomacion mbi apartamentin :
• Sipërfaqja totale: 93m2 .
• Siperfaqe verande 38.9m2.
• Kati 6.
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 dhoma gjumi.
• 1Tualet.

Një rëndësi të veçantë në këtë projekt do të marrin edhe tarracat e gjelbëruara, hapesira me stola dhe me ndricim për të siguruar një pamje sa më të këndshme dhe relaksuese për të gjithë ata që do të bëhet pjesë e këtij komunitetim, si dhe në hapësira dedikuar fëmijëve.

Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 28329