Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit Tirana

Shtepi ne shitje 13/04/2021 16:56 Post ID: 28028


Pagesa 62,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 69.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Kullaj, Albania - Harta
Lexime 254

OPP19826
Projekti në ndërtim "Grand Park Residence" pranë ish Fushës së Aviacionit.
•Cilësi e lartë punimesh.
•Hapësira të gjelbërta dhe pedonale.
•Fasada të termoizoluara.
•Organizim banese bashkëkohore.
Informacion mbi apartamentin :
•Siperfaqe 68.5m2.
•Kati 1 banim.
Detaje te tjera:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 1 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• 1 Ballkon.

Pozicionimi në një nga zonat më të aksesueshme në Tiranë,kompleks pranë shumë fakulteteve, shkollave dhe kopshteve për fëmijët tuaj.
Mundësi zgjedhje kati dhe orientimi. Zonë mjaft e preferuar për banim!

Për ta vizituar na kontaktoni!Njoftimi ID: 28028