Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re(UNA19819) Tirana

Shtepi ne shitje 08/04/2021 17:18 Post ID: 27948


Pagesa 52,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 77.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 9 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 167

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë "Alpha Bank"
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 9 • Sipërfaqja e apartamentit 77m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Orientim i mirë daj dritës
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 27948