Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 Dhjetorit 115 000 Euro! Tirana

Shtepi ne shitje 14/01/2021 16:29 Post ID: 24664

115,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 Dhjetorit 115 000 Euro!


Pagesa 115,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 109.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 2 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania - Harta
Lexime 58

Shitet apartament 2+1 në zonën e 21 Dhjetorit 115 000 Euro!. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 109.7 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire. Apartamenti i organizuar, Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete, 1 Ballkon • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit, te ofron mundesine e te gjitha facilitet e mundshme per nje jetes komode ,por mund te jet e pershtatshme edhe per investim .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Anetari ID: 5888

photo

Njoftimi ID: 24664