Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia . Tirana

Shtepi ne shitje 14/01/2021 15:55 Post ID: 24659

44,300 Euro

  • Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia .


Pagesa 44,300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti Bosh
Siperfaqa 59.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 86

Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia .
Apartamenti ka siperfaqe totale prej 59m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, te nje objekti te ndertuar se fundemi.Ka planimetri perfekte te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit, nje dhoma gjumi ,nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore.

Anetari ID: 5888

photo

Njoftimi ID: 24659