Shitet, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tirane Tirana

Shtepi ne shitje 26/01/2021 11:14 Post ID: 24652

170,000 Euro

  • Shitet, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tirane
  • Shitet, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tirane
  • Shitet, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tirane
  • Shitet, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tirane


Pagesa 170,000 Euro
Ambjenti 2+1   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 93.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 4 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 62

Shitet, Apartament 2+1, Pranë Pazarit të Ri, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 93 m2.
• Kati I 4 banim.
Organizimi :
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
Cilësime të tjera:
• Orientimi Veri.
• Totalisht I investuar dhe I mobiluar.
• Kubaturë e rregullt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për ta vizituar na kontaktoni

Alqi Kasi
Alqi Kasi
Future Home Property +
  •  
  •  

Njoftimi ID: 24652